Informacje

 • Repetytorium przeznaczone jest dla osób zdających maturę w zakresie podstawowym według nowej formuły od 2023 roku, ostatnich klas szkół ponadpodstawowych jako materiał edukacyjny, osób chcących samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela odświeżyć oraz uzupełnić swoje wiadomości z języka hiszpańskiego oraz jako materiał do kursów i lektoratów.

Wersja demonstracyjna

 • Podręcznik

Autorzy

 • Monika Kalbara

  Monika Kalbara

  Autorka
  Polska
  Monika Kalbara jest doświadczoną nauczycielką języka hiszpańskiego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim. Pasjonuje się nowoczesnymi technologiami w nauczaniu, lubi korzystać z innowacyjnych aplikacji oraz narzędzi. Kieruje się dewizą docendo discimus (ucząc innych, sami się uczymy), dba o jasność przekazu i dynamikę pracy na lekcji.
  Pomaga efektywnie przejść przez proces edukacyjny w szkole ponadgimnazjalnej dostosowując styl nauczania do danej klasy. Współpracuję z warszawskim OKE jako egzaminator maturalny. Uwielbia przekazywać swoją wiedzę oraz dzielić się doświadczeniem. Wskazówkami na temat przeprowadzania ciekawych lekcji, dzieli się z uczestnikami swoich szkoleń z ramienia Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Kontakt

Jesteśmy dostępni:
pon. - piąt., w godzinach 9-17

12 358 04 02
[email protected]

Zamówienia hurtowe i detaliczne
[email protected]
+48 534 134 050

www.wydawnictwodraco.pl 

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Wydawnictwo Draco Sp. z o.o.