Informacje

  • Vocabulario przeznaczone jest dla osób rozpoczynających naukę języka hiszpańskiego, uczniów chcących odświeżyć oraz uzupełnić swoje słownictwo z języka hiszpańskiego, nauczycieli jako materiał edukacyjny oraz jako materiał do wykorzystania na kursach i warsztatach ELE.

Wersja demonstracyjna

  • Podręcznik

Materiały

Autorzy

  • David Vargas Vargas

    David Vargas Vargas

    Jest nauczycielem dyplomowanym języka hiszpańskiego z wieloletnim doświadczeniem. Posiada tytuł „Magistra w nauczaniu języka hiszpańskiego jako drugiego języka” nadany przez Uniwersytet Complutense w Madrycie. Jest egzaminatorem maturalnym języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym, rozszerzonym i dwujęzycznym oraz egzaminów DELE. Uczy języka hiszpańskiego w XXII LO im. José Martí z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie od początku istnienia sekcji dwujęzycznej w tej szkole. W Instytucie Cervantesa w Warszawie prowadzi kursy na różnych poziomach, między innymi przygotowujące do matury.
    Jego zainteresowania skupiają się na metodyce nauczania języków obcych oraz tworzeniu i opracowywaniu własnych materiałów dydaktycznych. Swoje zajęcia lubi urozmaicać różnymi ciekawymi grami i zabawami.

Kontakt


Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Wydawnictwo Draco Sp. z o.o.