Język włoski

Informacje

 • Repetytorium przeznaczone jest dla osób zdających maturę w zakresie podstawowym i rozszerzonym, a także ostatnich klas liceum ogólnokształcącego jako materiał edukacyjny. Korzystać z niego mogą także lektorzy oraz kursanci. Dobrze sprawdzi się również dla osób chcących samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela odświeżyć oraz uzupełnić swoje wiadomości z języka włoskiego.

Wersja demonstracyjna

 • Podręcznik

Autorzy

 • Agnieszka Kasprzycka

  Agnieszka Kasprzycka

  Nauczyciel języka włoskiego w Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły w Płocku; nauczyciel języka włoskiego w programie matury międzynarodowej IB DP International Baccalaureate Diploma Programme; ukończyła filologię włoską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, filologię francuską na Uniwersytecie Warszawskim; Studia Podyplomowe w zakresie Zarządzania Finansami i Marketingu na Politechnice Warszawskiej; egzaminator maturalny języka włoskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym; współorganizator licznych konkursów szkolnych i międzyszkolnych z języka włoskiego. Nauczyciel dyplomowany. Główne zainteresowania to języki obce i ich nauczanie; wprowadzanie innowacyjnych metod nauczania, opartych na technologii informacyjno – komunikacyjnej oraz projektach międzynarodowych.
 • Karolina Jeznach

  Karolina Jeznach

  Nauczyciel języka włoskiego i języka francuskiego w Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku. Absolwentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Łódzkim oraz italianistyki na WSSM w Łodzi. Stypendystka programu Socrates Erasmus na Università degli Studi di Milano (Mediolan, Włochy). Egzaminator maturalny (poziom podstawowy i poziom rozszerzony) z języka włoskiego i języka francuskiego. Organizator wymian międzynarodowych, warsztatów językowych oraz konkursów międzyszkolnych. Nauczyciel dyplomowany.

Kontakt


Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Wydawnictwo Draco Sp. z o.o.