Informacje

  • Repetytorium przeznaczone jest dla osób zdających maturę w zakresie podstawowym według nowej formuły od 2023 roku, ostatnich klas szkół ponadpodstawowych jako materiał edukacyjny, kursów i lektoratów, osób chcących samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela odświeżyć oraz uzupełnić swoje wiadomości z języka francuskiego.

Wersja demonstracyjna

  • Podręcznik

Autorzy

  • Katarzyna Kruszewska

    Katarzyna Kruszewska

    Absolwentka Filologii Romańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dyplomowana nauczycielka języka francuskiego i hiszpańskiego, nauczyciel akademicki w Centrum Języków Obcych na Uniwersytecie Gdańskim. Wieloletnia koordynatorka egzaminów z języka francuskiego w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku i egzaminatorka języka francuskiego na poziomie podstawowym, rozszerzonym i dwujęzycznym. Autorka zadań maturalnych do arkuszy egzaminacyjnych z języka francuskiego współpracująca z Centralną Komisją Egzaminacyjną.

Kontakt


Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Wydawnictwo Draco Sp. z o.o.