Język niemiecki

Informacje

 • Repetytorium przeznaczone jest dla osób zdających maturę w zakresie podstawowym według nowej formuły od 2023 roku, ostatnich klas szkół ponadpodstawowych jako materiał edukacyjny kursów i lektoratów, osób chcących samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela odświeżyć oraz uzupełnić swoje wiadomości z języka niemieckiego.

Wersja demonstracyjna

 • Podręcznik

Materiały

Autorzy

 • dr Sławomira Kołsut

  dr Sławomira Kołsut

  Wieloletnia nauczycielka i lektorka języka niemieckiego. Autorka kilku podręczników do języka niemieckiego. Neurodydaktyk językowy, pracownik naukowy Katedry Lingwistyki Stosowanej Politechniki Śląskiej.
 • Lena Biedroń

  Lena Biedroń

  Wykładowca języka niemieckiego w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego, egzaminatorka egzaminów maturalnych w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, autorka zadań maturalnych do egzaminu pisemnego i ustnego oraz zadań do Konkursu Przedmiotowego z języka niemieckiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Łodzi, recenzentka arkuszy egzaminacyjnych.
 • Małgorzata Kaźmierczak

  Małgorzata Kaźmierczak

  Germanistka, była nauczycielka języka niemieckiego, starsza wykładowczyni Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego, starsza ekspertka Pracowni egzaminów z języków obcych nowożytnych w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi. Autorka publikacji oraz materiałów i testów do ćwiczeń egzaminów maturalnych i egzaminów ósmoklasisty.

Kontakt


Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Wydawnictwo Draco Sp. z o.o.