Informacje

 • Arkusze maturalne przeznaczone są dla osób zdających maturę z języka francuskiego, dla uczniów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, uczestników kursów i lektoratów oraz osób chcących samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela sprawdzić swoją wiedzę z języka francuskiego.

Wersja demonstracyjna

 • Podręcznik

Autorzy

 • Dorota Nowiszewska-Machoń

  Dorota Nowiszewska-Machoń

  Autorka
  Polska
  Doświadczony nauczyciel dyplomowany Zespołu Sztuk Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie oraz Prywatnego Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie. Jest egzaminatorem egzaminu maturalnego z języka francuskiego. Współpracuje z PROF-EUROPE Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Francuskiego w Polsce oraz Lubelskim Kuratorem Oświaty.
 • dr Marlena Deckert

  dr Marlena Deckert

  Autorka
  Polska
  Wykładowca w Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Jest absolwentką Filologii romańskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, doktorat w zakresie językoznawstwa stosowanego uzyskała w Katedrze Akwizycji i Dydaktyki Języków w Instytucie Filologii Romańskiej KUL Jana Pawła II. Przez wiele lat pracowała w szkole średniej jako nauczyciel języka francuskiego. Współpracuje z PROF-EUROPE Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Francuskiego w Polsce oraz Lubelskim Kuratorem Oświaty. Jest autorką zadań konkursowych z języka francuskiego oraz współorganizatorką konferencji dla nauczycieli języków obcych.

Kontakt

Jesteśmy dostępni:
pon. - piąt., w godzinach 9-17

12 358 04 02
[email protected]

Zamówienia hurtowe i detaliczne
[email protected]
+48 534 134 050

www.wydawnictwodraco.pl 

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Wydawnictwo Draco Sp. z o.o.