Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/dreamfactory/ftp/akanza/_strony/wydawnictwodraco.pl/app/bootstrap.php on line 2
Allez, on y va ! 1 - Draco
Język francuski

Informacje

 • Nowoczesny, przejrzysty układ podręcznika
 • Polecenia w języku polskim i francuskim
 • Płyta audio zawierająca nagrania lektorów z Francji i innych krajów frankońskich
 • Szata graficzna dostosowana do możliwości percepcyjnych uczniów
 • Najnowocześniejszy kurs języka hiszpańskiego dla uczniów klas VII
 • Bogata obudowa dydaktyczna

Wersja demonstracyjna

Materiały

Autorzy

 • Anna Białek-Marek

  Anna Białek-Marek

 • dr Małgorzata Piotrowska-Skrzypek

  dr Małgorzata Piotrowska-Skrzypek

  Autorka
  Polska
  Doktor nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki, autorka licznych artykułów z dziedziny edukacji, coach, mentor, trener-szkoleniowiec nauczycieli, kadry edukacyjnej i pracowników oświaty. Nauczyciel dyplomowany z wieloletnim doświadczeniem pracy w liceum i w gimnazjum. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli, egzaminator maturalny.
  Obecnie kierownik Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Francuskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Skarbnik PROF-EUROPE Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Francuskiego w Polsce. Koordynator Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Francuskiego.
  Twórczyni i moderatorka wielu lingwistycznych projektów edukacyjnych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, między innymi projektu o nazwie Why not français?, który został wyróżniony prestiżowym Europejskim Znakiem Innowacyjności w zakresie języków obcych: European Language Label.
  Wielokrotnie nagradzana za swą pracę oraz zaangażowanie w promowanie jakości edukacji na wszystkich jej szczeblach, szczególnie na rzecz kultury i języka francuskiego, za co została odznaczona Orderem Kawalerskim Palm Akademickich przyznanym przez Premiera Republiki Francuskiej.
 • dr Marlena Deckert

  dr Marlena Deckert

  Autorka
  Polska
  Wykładowca w Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Jest absolwentką Filologii romańskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, doktorat w zakresie językoznawstwa stosowanego uzyskała w Katedrze Akwizycji i Dydaktyki Języków w Instytucie Filologii Romańskiej KUL Jana Pawła II. Przez wiele lat pracowała w szkole średniej jako nauczyciel języka francuskiego. Współpracuje z PROF-EUROPE Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Francuskiego w Polsce oraz Lubelskim Kuratorem Oświaty. Jest autorką zadań konkursowych z języka francuskiego oraz współorganizatorką konferencji dla nauczycieli języków obcych.

Kontakt

Jesteśmy dostępni:
pon. - piąt., w godzinach 9-17

12 358 04 02
info@wydawnictwodraco.pl

Zamówienia hurtowe i detaliczne
zamowienia@wydawnictwodraco.pl
+48 534 134 050

www.wydawnictwodraco.pl 

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Wydawnictwo Draco Sp. z o.o.