azo-sans-web
Język francuski

Informacje

 • Seria C’est parti! powstała z myślą o polskich uczniach i jest dostosowana do specyfiki polskiej szkoły
 • Uwzględnia najnowsze wymagania MEN
 • Składa się z 4 części przeznaczonych na 4 lata nauki w liceach i 5 w technikach (przy dwóch-trzech godzinach w tygodniu jeden podręcznik wystarcza na jeden rok nauki)
 • Realizuje podstawę programową III.2 (nową), a także IV.0 (starą)
 • Zapewnia innowacyjny dostęp do nagrań dźwiękowych na smartfonach poprzez kody QR
 • Wersja elektroniczna podręcznika i zeszytu ćwiczeń (dostępna od maja 2019 r.) przeznaczona jest do wykorzystania na tablicach interaktywnych
 • Skład serii C’est parti!: podręcznik wraz z płytą CD, zeszyt ćwiczeń wraz z dodatkowymi nagraniami, podręcznik interaktywny, bogata obudowa metodyczna obejmująca m.in. scenariusze lekcji, testy, sprawdziany i materiały dodatkowe

Wersja demonstracyjna

Materiały

Autorzy

 • Małgorzata Piotrowska-Skrzypek

  Małgorzata Piotrowska-Skrzypek

  Autorka
  Polska
 • Mieczysław Gajos

  Mieczysław Gajos

  Autor
  Polska
 • dr Marlena Deckert

  dr Marlena Deckert

  Autorka
  Polska
  Wykładowca w Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Jest absolwentką Filologii romańskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, doktorat w zakresie językoznawstwa stosowanego uzyskała w Katedrze Akwizycji i Dydaktyki Języków w Instytucie Filologii Romańskiej KUL Jana Pawła II. Przez wiele lat pracowała w szkole średniej jako nauczyciel języka francuskiego. Współpracuje z PROF-EUROPE Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Francuskiego w Polsce oraz Lubelskim Kuratorem Oświaty. Jest autorką zadań konkursowych z języka francuskiego oraz współorganizatorką konferencji dla nauczycieli języków obcych.
 • Dorota Biele

  Dorota Biele

  Autorka
  Polska
  Dorota Biele- lektor, trener, metodyk. Po studiach w Nauczycielskim Kolegium Języka Francuskiego przy UW, ukończyła Master 1 z Didactique de FLE (Nauczanie języka francuskiego jako języka obcego) w Centre de Linguistique Appliquée przy Uniwersytecie Franche-Comté, a następnie Master 2 z Ingénierie de la Formation, na tym samym wydziale. Po kilkuletnim doświadczeniu jako lektor, otworzyła własną szkołę- Centrum Języka Francuskiego VOILA (www.voila.edu.pl), miejsce, w którym oprócz języka, można poznać kulturę francuską, gdzie proces nauczania przebiega efektywnie i bez stresu.
  Sama regularnie się szkoli. W 2008 roku wyjechała na warsztaty dla aktywnych nauczycieli w Louvain la Neuve, a w 2015 wzięła udział w szkoleniu na temat organizacji procesu nauczania organizowanym przez FIPF (Féderation Internationale des Professeurs de français).
  Sama też szkoli innych. Oprócz licznych warsztatów przeprowadzonych dla lektorów VOILA, prowadziła szkolenia dla Stowarzyszenia PASE oraz szkolenia dla nauczycieli języka francuskiego w ramach Stowarzyszenia Prof-Europe. Regularnie występuje na Kongresach i Konferencjach, gdzie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. W 2016 roku, objęła opieką merytoryczną I Ogólnopolską Konferencję Nauczycieli Francuskiego.

Kontakt

Jesteśmy dostępni:
pon. - piąt., w godzinach 9-17

12 358 04 02
info@wydawnictwodraco.pl

Zamówienia hurtowe i detaliczne
zamowienia@wydawnictwodraco.pl
+48 534 134 050

www.wydawnictwodraco.pl 

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. Więcej informacji

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Wydawnictwo Draco Sp. z o.o.